Haberler
Kasım Ayı Denetlemelerimiz Devam Ediyor

 Değerli Meslektaşlarımız,

 Ekim ayı içerisinde odamız denetmeninin göreve başlamış olmasından sonra Ankara'da gündüz ve gece denetimlerimiz gerçekleşmişti. Kasım ayının ilk deneitmleri de Karabük- Safranbolu ve Bartın- Amasra'da gerçekleştirildi. 

 Kasım ayı içerisinde yine odamızın yetki bölgesi içerisinde Odamızca planlanan denetimlere devam edilecek ve bu yolla sahte / kaçak rehberlikle aktif mücadele edilecektir. 

 Bununla birlikte Ankara'da yoğun bir dönem olan Kasım ayında fazlasıyla ziyaretçi alan Cumhuriyet Müzesi ( II. TBMM Binası), Anadolu Medeniyetleri Müzesi ve Etnografya Müzesi girişine Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olurları ve Türsab Orta Anadolu BTK işbirliğiyle yaptırdığımız " Gezilerinizde acentanızın Türsab Belgeli, rehberinizin profesyonel lisanslı olması yasal bir zorunluluktur" ibaresini taşıyan 2m x 1m boyutlarındaki brandalarımız da asılmıştır. Bu yolla gezmekte olan vatandaşlarımızın, öğrencilerimizin bilinçlendirilmesi hedeflenmiştir. Faydalı olacağına inandığımız bu tip bilinçlendirme çalışmalarımız da devam eddecektir.

Saygılarımızla.

ANRO Yönetim Kurulu

Duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi ekleyin.
Hangi alanda uzmanlık eğitimi almak istersiniz?

Ankara tarihi ve ilçeleriyle birlikte turistik değerleri
Ankara ve çevresi gastronomi rotası
2018 Kültür Dünyası Başkenti Kastamonu
Gordion, Eskişehir Frig tarihi ve tur rotaları
Ankara'nın ilçeleri trekking rotaları